Červen byl ve družině znamením zážitků a společných akcí. Den dětí jsme oslavili procházkou na zmrzlinu. V dalších dnech pro nás žáci 9. tříd uspořádali sportovní odpoledne na hřišti, kde si děti zasoutěžily a užily spoustu zábavy.
Mezi nejoblíbenější akce patřila přespávačka ve škole, během které nechyběl ani společně strávený čas s rodiči. Na závěr jsme se rozloučili se školním rokem a popřáli si krásné a pohodové prázdniny.