Květen v herně 5

05.06.2022

Na začátku měsíce proběhly dvě soutěže ve skupinkách: skládání puzzle a skládání slova ze zadaných písmenek. Další aktivitou byl malý postřehový závod, jehož první část proběhla na školní zahradě a druhá část ve třídě. Jednalo se o závod jednotlivců. Nejvíce bodů získali: Jakub Cimr, Tomáš Ballon, Vojta Šálek, Adam Šipoš, Nicolas Karanský a Miloš Dejmek. Dále děti vyrobily všem maminkám ozdobný vějíř z papíru. Odpočinkový čas po obědě jsme využili k vymýšlení a nakreslení příběhu na libovolné téma.

Od 16. 5. do 27. 5. byl v naší herně na praxi student Střední pedagogické školy v Hradci Králové Radovan Blažek. První dva dny se seznamoval s provozem školní družiny a s dětmi. Další dny se již aktivně zapojil do práce. Na každý den si připravil hru a vyzkoušel si tak samostatnou práci s dětmi. Tímto mu předávám psané slovo.

Jsem za tuto zkušenost moc rád. Během dvou týdnů ve vašem oddělení jsem se toho hodně naučil a poznal zase něco nového. Chtěl bych poděkovat paní vychovatelce i dětem za příjemnou spolupráci.

 

Dokumenty ke stažení

Není nalezený žádný dokument.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.