Praxe - Veronika Karlovská

05.06.2021

Od 17. 5. do 4. 6. byla u nás v družině na praxi studentka Střední pedagogické školy v Hradci Králové Veronika Karlovská. S prostředím školy se nemusela seznamovat, protože je to naše bývalá žákyně a dokonce jsem ji měla v družině. První dva dny se seznamovala s provozem školní družiny a s dětmi. Další dny se již aktivně zapojila do práce. Na každý den si připravila hru a vyzkoušela si tak samostatnou práci s dětmi. Doufám, že se Veronice u nás aspoň trochu líbilo a praktická zkušenost ji neodradí od budoucí profese pedagoga. Tímto jí předávám psané slovo.

Dobrý den, jmenuji se Veronika Karlovská. Měla jsem možnost vyzkoušet si provoz družiny i ze strany vychovatelek a dostala jsem šanci si všechnu teorii ze školy vyzkoušet v praxi. Naštěstí jsem ale byla přidělena skvělé třídě a všechny jsem si oblíbila. Děkuji paní vychovatelce Monice Schmiedové a samozřejmě i dětem za zpříjemnění praxe.


Ve fotogalerii se můžete podívat na vybrané aktivity pod vedením Veroniky. 
Video

 

Dokumenty ke stažení

Není nalezený žádný dokument.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.