TURNAJ SPEED CUPS

21.03.2024

Vážení rodiče. Rádi bychom Vám touto cestou přiblížili průběh a výsledky celodružinového turnaje ve hře speed cups.Více informací a fotogalerie naleznete v článku. 

V prvním měsíci roku 2024 nás čekala další celodružinová akce - turnaj ve hře SPEED CUPS. Je to hra, ve které jde o co nejrychlejší postavení kelímků v přesném barevném pořadí podle karet. Ten, kdo posbírá nejvíce karet, vyhrává. Hráči se nejprve utkali mezi sebou v jednotlivých třídách. Turnaj byl velice napínavý, některým hráčům dokonce samým zápalem odlétávaly kelímky z lavice. Ostatní děti samozřejmě hlasitě fandily a své favority podporovaly. Po uzavření základního kola jsme se z jednotlivých tříd posunuli dále do semifinále a do turnaje mezi ročníky. Do samotného finále se pak probojovali jen ti nejrychlejší a tak si vysloužili titul vítěze. Z každého ročníku vzešel vždy jeden vítěz. Semifinalisté i ostatní účastníci dostali cenu útěchy a vítězové byli řádně odměněni. Ve fotogalerii se můžete na celý průběh turnaje podívat.

1. Třídy                1. místo Míša Krysl

                               2. místo Kryštof Bek

                               3. místo Míša Bartoňová

                               4. místo Viktorka Maroulová

2. Třídy                1. místo Mikuláš Farský

2. místo Terezka Dvořáčková

3. místo Magdaléna Šťastná

3. Třídy                1. místo Sofinka Prokopová

2. místo Viktorka Matysková

3. místo Šárka Husáková

4. místo Meryem Buchmayerová

 

Dokumenty ke stažení

Není nalezený žádný dokument.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.