• -
  • Aktuality
  • -
  • Turnaj Dobble - celodružinová akce (leden - březen)

Turnaj Dobble - celodružinová akce (leden - březen)

07.03.2023

Celodružinová akce u nás úspěšně proběhla během zimních měsíců. Níže naleznete výsledkovou listinu. Fotografie jsou ve fotogalerii.

Během měsíců ledna, února a března 2023 u nás probíhala celodružinová akce - Turnaj Dobble. Zúčastnit se mohl každý, kdo si chtěl zasoutěžit a změřit svůj postřeh s ostatními. Protože byl turnaj ohlášený dlouho dopředu, měl každý možnost trénovat si hru doma - třeba s rodiči nebo sourozenci. Turnaj byl stanovený pro každý ročník zvlášť -  základní kola proběhla vždy v každé herně a z té potom jeden vítěz postoupil do finále. Ve finále se během března utkali vždy žáci různých oddělení jednoho ročníku. A jak celý turnaj dopadl? Zde je výsledková listina:

I. ročník

1. místo: Mikuláš Jakubský (1.B)

2. místo: Sára Dejmková (1.A)

3. místo: Emma Ceralová (1.C)

-----------------------------------------------------------

II. ročník

1. místo: Barča Jedličková (2.B)

2. místo: Sofinka Prokopová (2.A)

3. místo: Eliška Karalová (2.C)

4. místo: Honzík Šnajdr (2.D)

-----------------------------------------------------------

III. ročník

1. místo: Kamila Jahelková (3.A)

2. místo: Sofie Masáková (3.C)

3. místo: Michaela Zadražilová (3.B)

4. místo: Matyáš Zdráhal (3.D)

Vítězové turnaje si odnesli zaslouženou odměnu a někdo třeba bonbon - cenu útěchy... Dobble je hra a učí nás i čestně prohrávat...Takže - sláva vítězům a čest poraženým! A na závěr?

Objevili jsme, že Dobble je skvělá hra, které se dá hrát různými způsoby. Zjistili jsme mnohdy, že baví i taťku a mamku. Nezabere moc místa a snadno si ji můžeme vzít s sebou (třeba ke kamarádovi nebo na prázdniny). Někdo v sobě objevil nečekaný talent na rychlý postřeh a kombinace. A všichni jsme si užili hodně zábavy a napětí.

.

Dokumenty ke stažení

Není nalezený žádný dokument.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte.